• Объявления

  • До уваги користувачів!   05.02.2017

   Перед відправкою скарги або пропозиції прочитайте правила в розділі "Книга скарг та пропозицій"
  • УВАГА!!! Вхід через "ВК"!   16.05.2017

   Шановні користувачі! Вхід на форум через соціальну мережу "ВКонтакті" заборонено! Указом Президента України №133/2017 Ви виконуєте вхід на форум сайту "ХКП ЕлектроТрансАвто" не лише через звичайну авторизацію але й через соціальні мережі. Ми дотримуємося законів України, та вимушені заборонити вхід на форум через соц. мережу vk.com

admin2

Администраторы
 • Публикаций

  9
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

2 Neutral

Информация о admin2

 • Звание
  Новичок
 • День рождения 26.07.1988

Посетители профиля

73 просмотра профиля
 • Admin

 1. Шановні пасажири! З 2 березня телефон диспетчера депо 2-31-74 змінено на 67-51-74. Будьте уважні!
 2. Шановні користувачі! Просимо ознайомитися з новими правилами подачі заявок до книги скарг та пропозицій.
 3. До уваги користувачів! Наразі українська локалізація (переклад) для нашого форуму знаходиться в стані розробки! Зараз доступні лише 2 мови, російська (за замовчуванням) та англійська. Точна дата запуску української локалізації поки невідома. Просимо вибачення за тимчасові незручності. Дякуємо, що залишаєтеся з нами!
 4. Продаж місячних проїзних квитків проводиться з 27 по 7 числа кожного місяця. Можливо квитки розібрали а нові не встигли підвезти. Спробуйте придбати пізніше і в інших пунктах продажу.
 5. Дякуємо, що Ви з нами!
 6. На сьогодні всі тролейбуси курсують відповідно до графіку і за своїм маршрутом.
 7. У розгляді повідомлення відмовлено! Причини: 1. Не вказано електронну адресу або телефон 2. Не вказано бортовий номер тролейбуса 3. Логін (нік) "мама" не відповідає правилам реєстрації та підлягає блокуванню. (Правила) Повідомлення закрито!
 8. Новий маршрут 17А поки не планується, наразі щоб відкрити новий тролейбусний маршрут необхідна трошки більша кількість тролейбусів а ніж є зараз. Планується 94-97, тоді можуть і відкрити. Наразі за нові маршрути мова не стоїть. Лише розробляється проект щодо зміни існуючих (т.з. "транспортна реформа"): посилання
 9. Шановні користувачі! Починаючи з 22 лютого 2017 року усі хто був зареєстрований на сайті "Депо Гречани" : http://grechany.km.ua та створили там свій обліковий запис (акаунт) - тепер можуть увійти з цим логіном та паролем на наш форум. При вході потрібно лише ввести адресу електронної пошти для можливості відновлення доступу. З повагою: Адміністрація сайту "ХКП ЕлектроТрансАвто".