• Объявления

  • До уваги користувачів!   05.02.2017

   Перед відправкою скарги або пропозиції прочитайте правила в розділі "Книга скарг та пропозицій"
  • УВАГА!!! Вхід через "ВК"!   16.05.2017

   Шановні користувачі! Вхід на форум через соціальну мережу "ВКонтакті" заборонено! Указом Президента України №133/2017 Ви виконуєте вхід на форум сайту "ХКП ЕлектроТрансАвто" не лише через звичайну авторизацію але й через соціальні мережі. Ми дотримуємося законів України, та вимушені заборонити вхід на форум через соц. мережу vk.com

Admin

Администраторы
 • Публикаций

  63
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  4

Admin last won the day on 8 марта

Admin had the most liked content!

Репутация

14 Good

Информация о Admin

 • Звание
  Продвинутый пользователь
 • День рождения 26.07.1988

Посетители профиля

270 просмотров профиля
 1. А якщо людина все життя прожила в іншому місті (в тій же Росії) і (можливо) приїхала сюди та погано розуміє українську мову? Що тоді? Наказувати? Пане Михайло ви, що в нас же не диктатура. Не можемо заборонити людині розмовляти російською мовою. Окрім того вона чітко виконувала свої посадові обов'язки, пасажирів обілечувала, була ввічливою. На майбутнє! Без електронної адреси повідомлення не розглядаються!
 2. Репост. Тему закривай! ))
 3. Тролейбуси, які їздитимуть без ріг, мали придбати ще навесні. Проте тендер на закупівлю відмінили. У міській раді кажуть, торги скасували, аби уникнути проблем. Оскільки одна з фірм подала скаргу в Антимонопольний комітет. Коли з'являться нові тролейбуси на вулицях Хмельницького? Цього року міська рада запланувала оновити автопарк комунального підприємства "ЕлектроТрансАвто" новими тролейбусами, які можуть їздити без ріг до 15 кілометрів. На закупівлю транспорту з автономним ходом з бюджету вже виділили майже 35 мільйонів гривень. Тендер могли відмінити навмисно 31 березня оголосили тендер, на який свої пропозиції надали 4 підприємства. Серед них "Богдан Моторс", "Торговий Дім "Літан", "МАЗтранссервіс" та "Науково-технічне підприємство СТГ Інженерінг". Пропозицію останнього тендерний комітет відхилив. Мовляв, мають сумніви, що підприємство надало достовірну інформацію щодо того, що мають досвід виконання подібних робіт. В свою чергу фірма подала скаргу в Антимонопольний комітет, адже переконують, що їхні довідки тотожні з довідками, які подавали інші підприємства. Тим часом, тендерний комітет вирішив відмінити торги. Мотивували таке рішення тим, що нібито після уточнення бюджету на 2 півріччя купуватимуть звичайні "рогаті". А от потреби закупити тролейбуси з автономним ходом вже нема. У Антимонопольному комітеті пояснюють, торги могли відмінити навмисно. - Може бути така ситуація, що замовник побачив, що результати можуть бути не на його користь. Ще й якщо скарга на них була. Тоді вони можуть скасувати торги і придумати на це будь-яку причину. Згідно законодавства вони мають на це право, - розповідає vsim.ua голова Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Віталій Олуйко. Від покупки не відмовляються У міській раді кажуть, тролейбуси з автономним ходом таки будуть. Однак придбають їх із затримкою. Мер Олександр Симчишин вважає, що тендерний комітет діяв на випередження, а торги скасували, аби уникнути можливих технічних проблем. - Я би сказав, що було призупинення тендерної закупівлі. Кошти залишаються. Цілком можливо, що в липні ми додамо ще трохи коштів на придбання тролейбусів на автономному ходу, аби їх купити не 4, а більше. Якщо все буде добре, то тролейбуси на автономному ходу ми обов'язково купимо, - каже Олександр Симчишин. За його словами, цілком можливо, що цього року оновлять автопарк і звичайними "рогатими". Проте скільки їх куплять і коли, поки не говорять.
 4. Ми не розглядаємо повідомлення без вказання контактних даних. В правилах все прописано. Повідомлення відправлено на розгляд. Без вказання даних анкети можуть бути заблоковані. Як нам переконатися, що це не наклеп на кондуктора і ви реальна людина?
 5. Ваше повідомлення направлено до розгляду!
 6. Дякуємо за сигнал! Ваше повідомлення прийнято до розгляду. Проблему буде вирішено.
 7. На майбутнє прошу вже вкотре. Вказуйте свої контактні дані (див. пункт 5 правил зверху). Буду видаляти повідомлення.
 8. Приймаємо всі ваші зауваження до розгляду і будемо проводити "виховні" роботи як для кондукторів так і для водіїв.
 9. Вашу скаргу направлено на розгляд!
 10. Без вказання електронної пошти - повідомлення не розглядається!
 11. Були там таблички - наші "гарні" люди їх вирвали і покрутили.
 12. Зі святом весни вітаємо, Щастя й успіхів бажаємо, Вдачі, здоров'я, тепла, Нехай всі незгоди згорають до тла, Щоб тільки добро у житті велося, Хай збудеться все, Що ще не збулося!
 13. Дімон ти не все знаєш. Там таке було. :-) Я написав тобі в "личку" читай.
 14. Сьогодні на розгляд громадськості було представлено проект уточнення бюджету міста Хмельницького на 2017 рік. Перед ухваленням на сесії проект ще має пройти депутатські комісії. Начальник фінансового управління Сергій Ямчук повідомив, що, як і планувалося під час прийняття бюджету на 2017 рік, при уточненні бюджету значна частина коштів піде на придбання нової техніки для підприємств житлово-комунального господарства та КП «ЕлектроТрансАвто». Це стане можливим за рахунок вільних лишків за 2016 рік, які складають 115,7 млнгрн, та інших джерел додаткового фінансування. Зокрема, у бюджеті передбачено 34,8 млнгрн на придбання 4 нових тролейбусів з автономним ходом. Такі дуобуси зможуть проходити частину свого маршруту без допомоги контактної мережі та сполучатимуть віддалені мікрорайони. Крім цього, планують закупити вакуумно-підмітальну машину-солерозкидача, установку для приготування соляного розчину, два сміттєвози, один з яких з функцією мийки контейнерів, самохідну розміточну машину, автовишку для світлофорних об’єктів та поливно-мийну машину. Презентація пректу уточнення бюджету м. Хмельницького на 2017 рік
 15. Скаргу відправлено на розгляд! Тему закрито! НЕ ЗАБУВАЙТЕ ВКАЗУВАТИ АДРЕСУ ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ АБО КОНТАКТНИЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ! ЦЕ ПРАВИЛО СТОСУЄТЬСЯ ВСІХ. НЕ БУДУТЬ ВКАЗУВАТИСЯ ДАНІ - НЕ БУДУ ПОДАВАТИ НА РОЗГЛЯД ПОВІДОМЛЕННЯ! НЕ ЗАБИРАЙТЕ НАШ ЧАС! ЧИТАЙТЕ ПРАВИЛА!!!