• Объявления

  • До уваги користувачів!   05.02.2017

   Перед відправкою скарги або пропозиції прочитайте правила в розділі "Книга скарг та пропозицій"
  • УВАГА!!! Вхід через "ВК"!   16.05.2017

   Шановні користувачі! Вхід на форум через соціальну мережу "ВКонтакті" заборонено! Указом Президента України №133/2017 Ви виконуєте вхід на форум сайту "ХКП ЕлектроТрансАвто" не лише через звичайну авторизацію але й через соціальні мережі. Ми дотримуємося законів України, та вимушені заборонити вхід на форум через соц. мережу vk.com
Михайло Цимбалюк

Культура кондукторів і водіїв

  В теме 2 сообщения

  Хмельницький - місто в Україні, тому оголошення кондукторів і їхнє звертання до пасажирів мають промовлятися українською мовою. Перехід на російську чи іншу припустимий у випадку відповіді на запитання пасажира, котрий звернувся тією чи іншою мовою - і то за умови, що він не розуміє української. 

  Конкретний випадок: 29 червня, ранішня зміна, тролейбус № 170 на маршруті № 7. Від кондукторки жодного слова українською. На запитання, чи ми, бува, не по Твері їдемо, відмовчалася. Не облаяла - і то добре. 

  Поделиться сообщением


  Ссылка на сообщение
  Поделиться на другие сайты

  А якщо людина все життя прожила в іншому місті (в тій же Росії) і (можливо) приїхала сюди та погано розуміє українську мову? Що тоді? Наказувати?

  Пане Михайло ви, що в нас же не диктатура. Не можемо заборонити людині розмовляти російською мовою. Окрім того вона чітко виконувала свої посадові обов'язки, пасажирів обілечувала, була ввічливою.

  На майбутнє! Без електронної адреси повідомлення не розглядаються!

  Изменено пользователем Admin

  Поделиться сообщением


  Ссылка на сообщение
  Поделиться на другие сайты
  Гость
  Эта тема закрыта для публикации ответов.