• Объявления

    • До уваги користувачів!   05.02.2017

      Перед відправкою скарги або пропозиції прочитайте правила в розділі "Книга скарг та пропозицій"
    • УВАГА!!! Вхід через "ВК"!   16.05.2017

      Шановні користувачі! Вхід на форум через соціальну мережу "ВКонтакті" заборонено! Указом Президента України №133/2017 Ви виконуєте вхід на форум сайту "ХКП ЕлектроТрансАвто" не лише через звичайну авторизацію але й через соціальні мережі. Ми дотримуємося законів України, та вимушені заборонити вхід на форум через соц. мережу vk.com
TrolleyControl

Недотримання розкладу руху тролейбусів

    В теме 3 сообщения

    Доброго дня, шановна адміністрація!

    Почитав попередні скарги Ваших пасажирів стосовно недотримання графіку руху тролейбусами, зокрема маршрутом №1 (ще й №2А сюди можна віднести) - можу підтвердити, що один з 2-х тролейбусів, що курсують на маршруті, систематично порушує графік, прибуваючи на зупинки на 5 хв раніше, ніж це вказано у "славнозвісних" розкладах на зупинках, які обійшлися місту, якщо не помиляюсь, близько 197 000,00 грн. Цікаво, що у той же час інший тролейбус, яким зазвичай керує жінка, приходить вчасно, можна хоч годинник звіряти. Спостерігаю за обіцяними Вами змінами - їх як не було, так і немає! Повний ігнор ситуації як з боку керівників маршрутів, так, відповідно, і з боку пана Паламарчука, який, напевно, забув як воно "їздити екологічно чистим транспортом". Таке враження, що у водіїв зовсім інші графіки, тому що не можуть же у різних водіїв на різних тролейбусах на одному маршруті однаково "поспішати" годинники на 4-5 хв. Тому видно лише одне - розклади на зупинках - просто фікція, а отже, дуже це все походить на звичайнісіньке "відмивання" державних коштів. Про часті випадки відсутності тролейбусів на маршрутах я взагалі мовчу - це жах, жителі нашого міста щодня запізнюються на роботу через постійні перебої в роботі комунального підприємства. Замість того, щоб чітко розібратися у такій простій ситуації та не плювати у хмельничан, Ви придумуєте якісь електронні білети, чим, на мою думку, тільки ускладнюєте всім життя, в першу чергу, Вашим же підлеглим. Не тим займаєтесь наразі. Адже, наскільки мені відомо, скарги поступають до "ЕлектроТрансАвтоу" з різних джерел - люди й телефонують, й пишуть листи та постять на даному форумі. Але реакції нуль цілих нуль десятих - лише порожні обіцянки. Не допомагають навіть скарги інвалідів... І ще одне: з власного досвіду знаю, якщо не можеш нічого змінити чи не вистачає досвіду якісно контролювати персонал та налагоджувати роботу - краще звільнити місце іншому, у кого є до цього хист та бажання якісних змін, а не утримуватись усіма силами у "теплому" кріслі.

    P.S. Прошу адміністратора форуму не закривати дану тему та дати можливість в одній темі висловлюватись різним користувачам форуму, щоб не допустити розмноження безлічі однотипних гілок. Дякую.

    Поделиться сообщением


    Ссылка на сообщение
    Поделиться на другие сайты

    Перепрошую, згідно правил я мушу вказати свою електронну пошту - [email protected]

    Поделиться сообщением


    Ссылка на сообщение
    Поделиться на другие сайты

    Дякую за  інформацію.
    Ситуація буде розглянута та проведено бесіди з водіями про недотримання графіку руху.

    ЗГІДНО правил подачі скарги або пропозиції  Адміністратор (адміністрація) надає відповідь до вашої теми (повідомлення) та закриває його після повного та детального розгляду.

    Поделиться сообщением


    Ссылка на сообщение
    Поделиться на другие сайты
    Гость
    Эта тема закрыта для публикации ответов.