• Объявления

  • До уваги користувачів!   05.02.2017

   Перед відправкою скарги або пропозиції прочитайте правила в розділі "Книга скарг та пропозицій"

Книга скарг та пропозицій (правила подачі заявки)

  В теме 1 сообщение

  Шановні користувачі!

  Ми вирішили створити на нашому форумі спеціальну тему де ви зможете залишити свої відгуки щодо роботи тролейбусів та пропозиції. Тут можете писати і скарги також - але варто зауважити, що адміністрація не завжди зможе давати відповіді.

  Також просимо запам'ятати кілька простих правил щодо подачі скарги або пропозиції:

  1. Повідомлення (скарги) приймаються з вказанням електронної адреси та контактного телефону. (Для можливості зворотнього зв'язку)

  1.1. Ви самостійно створюєте тему, описуєте свою ситуацію більш детально з вказанням ВСІХ контактних даних та очікуєте відповіді адміністратора або адміністрації підприємства.

  1.2. Адміністратор (адміністрація) надає відповідь до вашої теми (повідомлення) та закриває його після повного та детального розгляду.

  1.3. Для допису відповіді до попередньої теми - створюєте нову тему та просите адміністратора (адміністрацію) перенести повідомлення в попередню тему.

  2. Повідомлення в яких містяться граматичні помилки (5 або більше) будуть видалятися.

  3. Користувачі які використовують нецензурну лексику, образи та грубі вислови в сторону адміністрації депо та розробників сайту будуть заблоковані на постійно а ІР адреса буде занесена до чорного списку.

  4. При створюванні іншої теми в чужому повідомленні - адміністрація залишає за собою право перемістити повідомлення створивши для нього новий розділ або ж видалити оскільки воно відноситься не туди куди потрібно.

  4.1. За створення теми в чужій категорії може бути застосовано бан акаунту.

  5. Без вказання в повідомленні контактного номеру телефону або адреси електронної пошти - воно розглядатися НЕ БУДЕ.

  6. Нікнейми користувачів (логіни) типу: "мама", "тато", "сестра", "програміст", "адмін" і тому подібні будуть блокуватися назавжди, а повідомлення занесені до чорного списку.

  7. В разі повтору користувачем реєстрації подібного нікнейму (логіну) на іншій мові акаунт буде одразу ж заблокований назавжди а ІР-адреса занесена до чорного списку для неуможливлення подальшої реєстрації подібних нікнеймів (логінів).

  8. Не приймаються повідомлення без вказання бортового номеру тролейбуса.

  9. Користувачі - логіни (нікнейми) яких містять в собі будь яку назву з реклами, тощо - будуть блокуватися.

  10. Користувачі які розміщують на форумі рекламу, (або будь яку іншу рекламну інформацію) будуть блокуватися.

  11. До розгляду не приймаються повідомлення які стосуються роботи автобусів та не вказується державний номер та маршрут.

  12. До розгляду не приймаються повідомлення стосовно роботи автобусів підприємства - де вказано лише номер маршруту.

  13. За недопустимі логіни (нікнейми) користувачів видається постійний бан акаунту, після чого користувач не зможе виконати ніяких дій на форумі окрім його перегляду та авторизації.

  14. Адміністрація форуму та сайту ХКП "ЕлектроТрансАвто" залишають за собою право виставити в налаштуваннях відображення справжнього прізвища та імені користувача які авторизувалися або зареєструвалися на форумі через соціальні мережі та неофіційний сайт "Депо Гречани".

  15. Користувачі які мають на форумі 2 або більше акаунти (облікових записи)  повинні залишити лише 1 акаунт та повідомити про інші акаунти адміністрацію форуму. В противному випадку всі акаунти користувача будуть заблоковані до вияснення причин, а пізніше можуть бути видалені.

  16. Адміністрація залишає за собою право проводити перевірку користувальницьких акаунтів без відому користувачів на виявлення порушень правил офіційного форуму сайту ХКП "ЕлектроТрансАвто".

  17. Адміністрація залишає за собою право вносити зміни до правил подачі заявок на офіційний форум ХКП "ЕлектроТрансАвто" без відому користувачів.

  Будь ласка - пишіть ваші повідомлення виключно по суті теми, не створюйте обговорення які сюди не відносяться, поважайте свій час та час адміністрації сайту.

  Изменено пользователем admin2

  Поделиться сообщением


  Ссылка на сообщение
  Поделиться на другие сайты
  Гость
  Эта тема закрыта для публикации ответов.