• Объявления

    • До уваги користувачів!   05.02.2017

      Перед відправкою скарги або пропозиції прочитайте правила в розділі "Книга скарг та пропозицій"
Андрій Вікторович

Кондуктори повторно продають використані квитки

    В теме 2 сообщения

    ПОСТІЙНО! (практично щопоїздки!) спостерігаю, як добросердешні громадяни "добродійники" з барського плеча повертають на виході свій використаний квиток кондукторові. 99% кондукторів приймають цей надзвичайно щедрий дар. Завжди прошу пасажирів не робити таких дій надалі, а кондукторів прошу знищити щойно отриманий використаний талон. Завжди люди виконували моє прохання. Червоніли, замислювались, але припиняли робити протиправні дії. Сьогодні ж, 18 квітня, приблизно о 8:45 у машині №198 (відреставрована, патріотична, з електронними табло) молода кондукторка на моє прохання викинути використаний талон, почала огризатись, погрожувала мене викинути, кидалась фразами "а Ви хто такий?", "попрацюйте Ви в цій сфері..", демонстративно додала прорваний талон до пачки нових і затисла у руці. До речі, вгорі стопочки було ще два розірваних квиточки. Отже, прошу розглянути ситуацію і покарати непорядного працівника, яка ганьбить Ваше підприємство і наше місто.

    Поделиться сообщением


    Ссылка на сообщение
    Поделиться на другие сайты

    Ми не розглядаємо повідомлення без вказання контактних даних. В правилах все прописано.

    Повідомлення відправлено на розгляд. Без вказання даних анкети можуть бути заблоковані.

    Як нам переконатися, що це не наклеп на кондуктора і ви реальна людина?

    Поделиться сообщением


    Ссылка на сообщение
    Поделиться на другие сайты
    Гость
    Эта тема закрыта для публикации ответов.