• Объявления

    • До уваги користувачів!   05.02.2017

      Перед відправкою скарги або пропозиції прочитайте правила в розділі "Книга скарг та пропозицій"

Чи має право водій курити під час руху? Тр. № 15

    В теме 5 сообщений

    Сьогодні в 13 годині чоловік їхав з дитиною в тролейбусі №15 від "Філармонії" в сторону Добово. У тролейбусі було накурено, більше того - прямо під час руху продовжували курити водій та якийсь його "відвідувач" у кабіні. Чоловік запитав кондуктора, що вони собі дозволяють, на що та відповіла, що це не її справа і вона тут ні до чого. Тоді чоловік зробив зауваження самим курцям. Водій сказав, якщо не подобається то не їдьте. У цей час кондуктор почала репетувати, щоб вони негайно оплачували проїзд: "А то знаю я вас, проїдете зараз одну зупинку і вийдете." Чоловік відповів, що не буде платити, якщо вони не викинуть цигарки. Тоді їм наказали вийти через ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ ПРОЇЗДУ, оскільки вони не платять за проїзд. ЖОДЕН пасажир не підтримав зауваження щодо паління в салоні, хоча дим ішов у салон. А навпаки - почали обурюватись, що чоловік з дитиною затримують рух (за що пасажирам, нашим хорошим співгромадянам особливе дякую!). Їх висадили посеред дороги, навіть не довезли до зупинки, щоб вони могли нормально пересісти в інший тролейбус. Єдина їхня провина, що вони забули подивитися і запам"ятати номер тролейбуса. Я не раз бачила, коли пасажири в стані оп"яніння не платили, просились проїхати, на що кондуктор могла щось там пробурмотіти та й усе. Але ніколи не бачила, щоб спеціально посеред дороги зупиняли тролейбус, щоб їх висадити. Що це за неподобство?

    Яке право мали ті хами палити в тролейбусі?
    Чому кондуктор потурає порушенням?
    Яке мали право висаджувати та ще й не на зупинці? Ми з дитиною завжди оплачуємо проїзд. Якщо ви його підвищуйте, то хоча би потурбуйтесь, щоб припинилось порушення закону у ваших транспортних засобах!

    Поделиться сообщением


    Ссылка на сообщение
    Поделиться на другие сайты

    Я також сварилась з водієм.Чому я вагітна жінка маю нюхати цей дим????Для цього є кінцева зупинка!!!І ще голос вони вміють піднімати і обзивати.А диспетчера записують номер тролейбуса і вибачаються і все!!І мені кажется що ніфіга вони не кажуть цим водіям ,бо їх не вистачає.Ви або навчіть правил і порядку водіїв і кондукторів які багато чого собі дозволяють або будем морди бити .А те що інші мовчать то або бояться щось сказати або як в мому випадку було пенсіонери казали не чіпляйся до водія ,ну а пенсії хоть в гавні катайся ,їм ж безкоштовно.А я плачу за комфорт !!!!

     

    1 пользователю понравился пост

    Поделиться сообщением


    Ссылка на сообщение
    Поделиться на другие сайты

    Приймаємо всі ваші зауваження до розгляду і будемо проводити "виховні" роботи як для кондукторів так і для водіїв.

    Поделиться сообщением


    Ссылка на сообщение
    Поделиться на другие сайты

    Я була свідком конфліктної ситуації, що мала місце вчора, 17.03.2017 року близько 13.00 на тролейбусному маршртуті №15. Повністю підтверджую всі зауваження, що були висказані користувачем Natalia Bidasyuk, та вимагаю покарання для водія та контролера, оскільки їх поведінка просто неприпустима. Я була дуже обурена даною ситуацією, тому  зафіксувала номер машини, а саме № 267 і для підтвердження зробила мобільним телефоном фотографію, яку додаю і на якій в лівій стороні за сумкою чітко видно додаткову людину в кабіні водія. Крім того дану ситуацію збираюся описати на сайті міської ради в розділі роботи міського транспорту.

    Поделиться сообщением


    Ссылка на сообщение
    Поделиться на другие сайты

    На майбутнє прошу вже вкотре. Вказуйте свої контактні дані (див. пункт 5 правил зверху).

    Буду видаляти повідомлення.

    Поделиться сообщением


    Ссылка на сообщение
    Поделиться на другие сайты
    Гость
    Эта тема закрыта для публикации ответов.