• Объявления

  • До уваги користувачів!   05.02.2017

   Перед відправкою скарги або пропозиції прочитайте правила в розділі "Книга скарг та пропозицій"

Бунт перевізників Хмельницького - думки на тему

  В теме 2 сообщения

  Перевізники Хмельницького назвали дату, коли можуть не вийти на маршрути

  Сьогодні, 10 березня, відбулися збори власників маршруток та автобусів, на яких прийняли звернення до міської влади.

  Приватні перевізники Хмельницького провели збори, на яких вирішували, що робити їм далі. Поштовхом для такого зібрання став суд, який відбувся вчора, 9 березня. Нагадаємо, Хмельницький міськрайонний суд розглядав позов хмельничанина Івана Кульгука щодо визнання не чинним рішення виконкому, яким підвищили вартість проїзду.

  Поки суд не ухвалив рішення, а вирішив відправити тарифне питання до Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, маршрутки зобов’язані перевозити пасажирів по 3,5 гривні, а не 4 гривні. Автобуси – по 3 гривні. А експертиза, як заявив сьогодні Володимир Богачук, голова міської асоціації перевізників, може тривати 3-6 місяці. «Зрозуміло, що стільки чекати і стільки виживати ніхто не може», - додав Володимир Якович.

  Перевізники, які прийшли на збори, були рішуче налаштовані. Хтось пропонував судитися із суддею, який прийняв таке рішення, а хтось був налаштований вже з вівторка, 14 березня, виїхати не на маршрут, а під міську раду. Кажуть, що працювати в нуль чи у збиток більше не можуть.

  Після тривалих дискусій, все таки знайшли спільне рішення, за яке і проголосували. Перевізники вимагають в депутатів міської ради на пленарному засіданні, яке відбудеться 22 березня, скасувати рішення виконкому від 23 лютого. А виконком прийняти нове рішення про підвищення вартості проїзду. Якщо ж влада «не почує» перевізників, то 23 березня вони можуть не вийти на маршрути. Причина – не можуть здійснювати перевезення.

  Поделиться сообщением


  Ссылка на сообщение
  Поделиться на другие сайты

  Ох ті ж перевізники; були проблеми 23 вересня 2015 , коли вони перекрили дорогу по Кам'янецькій, а тепер де перекриють?. 

  [email protected]

  Поделиться сообщением


  Ссылка на сообщение
  Поделиться на другие сайты

  Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

  Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

  Создать учетную запись

  Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!


  Регистрация нового пользователя

  Войти

  Уже есть аккаунт? Войти в систему.


  Войти