• Объявления

    • До уваги користувачів!   05.02.2017

      Перед відправкою скарги або пропозиції прочитайте правила в розділі "Книга скарг та пропозицій"
Юра

тролейбус під №-3 їздить як хоче і коли!..

    В теме 2 сообщения

    Сьогодні 10.03.2017 добирався на роботу. Я працюю на ТОВ "Нова Пошта". На 7 год. ранку маю бути на роботі. Мало того, що 3-ка з кінцевої Раково перша їде 6:26 так замість 3-ки була 7-ка. за графіком 3-ки. Доїждаючи до зупинки "Майборського" їде на кінцеву зупинку "Раково" тролейбус під №-7. Так чому не змінити номер тролейбуса з 7 на 3. По перше я запізнився на роботу, по друге я написав пояснювальну записку чому я запізнився, по третє мені потрібно на году більше працювати я запізнююсь в дитячий садочок за дитиною і мені не має кому забрати і це все за того, що 3 їде коли хоче і як хоче! Це скаржусь не тільки я але й багато людей, які завжди спізнюються на роботу. Дуже багато їдуть на роботу завод Новатор.Чому так? Як би це було раз в місяць, так це кожен тиждень. Чому не має ні якої відповідальності? Чи потрібно вже звертатись до міського голови? ДІСТАЛО ВЖЕ!!!!!!

    Поделиться сообщением


    Ссылка на сообщение
    Поделиться на другие сайты

    Не вказано адресу електронної пошти!

    Створіть нове повідомлення з адресою електронної пошти. Див.: Правила (пункт 5)

    Поделиться сообщением


    Ссылка на сообщение
    Поделиться на другие сайты
    Гость
    Эта тема закрыта для публикации ответов.