• Объявления

    • До уваги користувачів!   05.02.2017

      Перед відправкою скарги або пропозиції прочитайте правила в розділі "Книга скарг та пропозицій"
Наталья

Нахабство і невихованість кондуктора

    В теме 3 сообщения

    Доброго дня. Звертаюсь до адміністрації ХКП"ЕлектроТрансАвто" з приводу несамовитого хамства кондуктора по відношенню до мене і моєї дитини. А саме: 03.03.2017р. приблизно о 8.15 ранку я везла з зупинки "Заготзерно"  до зупинки "Гайдара" дитину в школу тролейбусом №9 бортовий номер 006. Підійшла кондуктор і почала вимагати кошти з дитини за проїзд, на що я відповіла, що дитині ще не має сім років, після чого кондуктор в хамський формі і на підвищених тонах відповіла приблизно таке: Ну конєшно, перший клас вже закінчується, а вам ще не має шість років. Знаю я Вас, всі Ви так кажете... Я віддала кондуктору 2грн.50коп. і попросила не здіймати галасу, так як це пригнічує мою честь та гідність і точно не коштує цих грошей. Побачивши і почувши, що відбувається, інші пасажири осудили дії кондуктора, висловивши їй своє незадоволення, на що кондуктор ще більше почала мене ображати. Я відчуваю себе пригніченою і ображеною перед людьми, а що саме обурливе, що моя дитина нерозуміючи, що коїться була перелякана і пішла в школу в стрессовому стані, заспокоюючи мене від шоку. Вважаю дії кондуктора не те, що не професійними, а обурливими. Прошу Вас розібратися в данній ситуації, для недопущення таких випадків в майбутньому.

    Поделиться сообщением


    Ссылка на сообщение
    Поделиться на другие сайты

    Адміністрація ХКП"ЕлектроТрансАвто" просить вибачення за негативні емоції,що довелось пережити Вам  та вашій дитині. Завдяки наявності бортового номеру тролейбуса ми дізнаємось  який кондуктор працював в той день на тому маршруті, проведемо з ним розяснювальну бесіду  для недопущення таких випадків в майбутньому

    Дякую Вам за активну  громадську позицію:))

    1 пользователю понравился пост

    Поделиться сообщением


    Ссылка на сообщение
    Поделиться на другие сайты

    Скаргу відправлено на розгляд! Тему закрито!

    НЕ ЗАБУВАЙТЕ ВКАЗУВАТИ АДРЕСУ ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ АБО КОНТАКТНИЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ! ЦЕ ПРАВИЛО СТОСУЄТЬСЯ ВСІХ.

    НЕ БУДУТЬ ВКАЗУВАТИСЯ ДАНІ - НЕ БУДУ ПОДАВАТИ НА РОЗГЛЯД ПОВІДОМЛЕННЯ! НЕ ЗАБИРАЙТЕ НАШ ЧАС! ЧИТАЙТЕ ПРАВИЛА!!!

    1 пользователю понравился пост

    Поделиться сообщением


    Ссылка на сообщение
    Поделиться на другие сайты
    Гость
    Эта тема закрыта для публикации ответов.