• Объявления

    • До уваги користувачів!   05.02.2017

      Перед відправкою скарги або пропозиції прочитайте правила в розділі "Книга скарг та пропозицій"
Petro

Громадський проїзний квиток

    В теме 2 сообщения

    Де можна придбати громадський проїзний квиток на березень?

    В кіосках на зупинках ("Пам'яті героїв", "Філармонія", "з-д Нева", "Панаса мирного") одна відповідь - "Немає і не буде".

    Поделиться сообщением


    Ссылка на сообщение
    Поделиться на другие сайты

    Продаж місячних проїзних квитків проводиться з 27 по 7 числа кожного місяця. Можливо квитки розібрали а нові не встигли підвезти. Спробуйте придбати пізніше і в інших пунктах продажу.

    А доречі (відкрийте)

    Spoiler

    Хмельничани пересіли у тролейбуси? Проїзні квитки розібрали за три дні

    Хмельничани за три дні розкупили майже 4000 проїзних квитків. Касири стверджують, такого буму ще не було. За квитками питають кожні десять хвилин. В «ЕлектроТрансАвтоі» переконують, довезуть ще. Та небагато.

    - А що проїзні цього місяця по 90 гривень? – питає жіночка в кіоску біля 1-ої поліклініки. - Так, подешевшали на 20, - відповідає касирка. - О, то дайте мені один. - А вже немає, - каже касир, - розібрали всі. - Як? - питає розгублено жінка. – І вже не буде. - Я не знаю. Може, ще довезуть. Цього місяця просто ажіотаж за проїзними. Таку розмову журналіст vsim.ua почула сьогодні, 2 березня, на зупинці біля поліклініки №1. Виявляється, в місті розкупили проїзні квитки на тролейбуси.

     

    Поделиться сообщением


    Ссылка на сообщение
    Поделиться на другие сайты

    Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

    Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

    Создать учетную запись

    Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!


    Регистрация нового пользователя

    Войти

    Уже есть аккаунт? Войти в систему.


    Войти