• Объявления

    • До уваги користувачів!   05.02.2017

      Перед відправкою скарги або пропозиції прочитайте правила в розділі "Книга скарг та пропозицій"
Богдан Яницький

Зміна руху

    В теме 7 сообщений

    Оскільки по вул. Зарічанській буде обмежено рух транспорту з 1 до 5 березня, питання: яким чином тролейбуси за маршрутом 5;9;17 будуть здійснювати рух? 

    [email protected]

    Поделиться сообщением


    Ссылка на сообщение
    Поделиться на другие сайты

    Питання про зміну руху вказаних маршрутів ще знаходиться на стадії обговорення, роздумів та пошуку оптимальних напрямків для  зміни напрямів руху. Як тільки буде прийнято остаточне рішення про те, якими саме напрямками будуть курсувати тролейбуси інформація буде опублікована в цій же темі. 

    Дякуємо, що Ви з нами!

    1 пользователю понравился пост

    Поделиться сообщением


    Ссылка на сообщение
    Поделиться на другие сайты
    Увага! У зв’язку з ремонтними роботами буде перекрито рух транспорту від вул. Зарічанської до гіпермаркетів «Таврія В» та «Епіцентр»
     
    З 28 лютого до 3 березня 2017 року у зв’язку з виконанням ремонтних робіт на самоплинному каналізаційному колекторі по вул. Зарічанській, 11 буде перекрито рух автотранспорту від вул. Зарічанської до гіпермаркетів «Таврія В» та «Епіцентр».
    Адміністрація міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал» сподівається на розуміння і просить вибачити за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

    Поделиться сообщением


    Ссылка на сообщение
    Поделиться на другие сайты

    На тій темі не було дано мені відповідь. Те, що там заблоковано рух я і сам знаю. ЯК САМЕ КУРСУЮТЬ ТРОЛЕЙБУСИ ЗА МАРШРУТОМ №5; 9; 17? Перенесіть повідомлення в попередню тему, опубліковану мною.

    [email protected]

     

    Поделиться сообщением


    Ссылка на сообщение
    Поделиться на другие сайты

    На сьогодні всі тролейбуси курсують відповідно до графіку і за своїм маршрутом.

    Поделиться сообщением


    Ссылка на сообщение
    Поделиться на другие сайты

    Дякуємо, що Ви з нами!

    Поделиться сообщением


    Ссылка на сообщение
    Поделиться на другие сайты
    Гость
    Эта тема закрыта для публикации ответов.