• Объявления

  • До уваги користувачів!   05.02.2017

   Перед відправкою скарги або пропозиції прочитайте правила в розділі "Книга скарг та пропозицій"
  • УВАГА!!! Вхід через "ВК"!   16.05.2017

   Шановні користувачі! Вхід на форум через соціальну мережу "ВКонтакті" заборонено! Указом Президента України №133/2017 Ви виконуєте вхід на форум сайту "ХКП ЕлектроТрансАвто" не лише через звичайну авторизацію але й через соціальні мережі. Ми дотримуємося законів України, та вимушені заборонити вхід на форум через соц. мережу vk.com

Електронний квиток (нове впровадження)

  В теме 3 сообщения

  Верховна Рада України на своєму засіданні у вівторок, 17 січня, ухвалила закон про впровадження у міському громадському транспорті електронного квитка.

  За відповідний документ у другому читанні і в цілому проголосувало 265 народних депутатів.

  Документ передбачає введення автоматизованої системи обліку оплати проїзду і електронного квитка.

  У пояснювальній записці до законопроекту зазначено, що запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду матиме низку економічних переваг.

  Зокрема, електронний облік пасажиропотоку на маршрутах громадського транспорту надасть змогу оцінити реальний обіг грошових коштів і, відповідно, оцінити обґрунтованість тарифів на перевезення і можливість оновлення автопарку перевізника.

  Крім того, система забезпечить можливість зручної, швидкої оплати та контролю проїзду, а також скоротить час затримки громадського транспорту на зупинках.

  Це також дозволить впроваджувати різноманітні гнучкі тарифні системи.

  Запроваджувати автоматизовані системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті незалежно від форм власності уповноважені органи місцевого самоврядування. Також вони будуть визначати порядок їх функціонування і затверджувати правила користування міським пасажирським транспортом.

  Відповідно до ухваленого законопроекту, органи місцевого самоврядування мають встановити обов'язковість забезпечення пільговиків електронними квитками; встановити обов'язок для пасажирів реєструвати проїзні документи в населених пунктах, де запроваджено автоматизовану систему обліку оплати проїзду, і адміністративну відповідальність за його невиконання.

  Закон набуде чинності через три місяці з дня його офіційної публікації. Кабінету міністрів України протягом трьох місяців з дня опублікування цього закону Верховна Рада доручила розробити та затвердити Порядок взаємодії органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади щодо забезпечення осіб, яким надано право пільгового проїзду, електронними квитками у містах, де запроваджено автоматизовану систему оплати проїзду.

  Поделиться сообщением


  Ссылка на сообщение
  Поделиться на другие сайты

  Те що впровадили електронний квиток через Приват24 досить непогано, але чому всі кондуктори розказують одну і ту ж саму казку про комісію банку і 3.70?

  Я розумію, що кондукторам "цікавіше брати гроші в руки", але якщо вже витратили чималі гроші на впровадження досить непоганої системи, треба було ретельніше проводити інструктаж з кондукторами, щоб вони не казали кожному бажаючому заплатити "А ви знаєте скільки це вам обійдеться.... 3.70 .... банк додатково бере комісію... не вірите - спробуйте".

  Я навмисно не вказую номери тролейбусів, бо в кожному кажуть те ж саме, очевидна змова кондукторів.

  Поделиться сообщением


  Ссылка на сообщение
  Поделиться на другие сайты

  Казку про 3.70 кондуктори вже не розповідають, відносяться більш-менш лояльно.

  Вчора 16.05.2017р. о 17:40 бортовий номер 14, кондуктор навіть досить чемно розказувала мені як заплатити, що сканувати і підтверджувати, але на тролейбусі наклейка FreeWiFi є, а точка доступу не працює, чому?

  Для мене це не проблема, я просто хотів спробувати і відключив мобільний інтернет намагаючись скористатись WiFi, незручно було перед кондуктором, яка чекала поки пройде оплата і не йшла обілечувати пасажирів в інший кінець.

  Пишу в цій темі, бо логічно і правильно використовувати FreeWiFi для електронного квитка, раніше WiFi працював, а зараз ні!

  Поделиться сообщением


  Ссылка на сообщение
  Поделиться на другие сайты

  Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

  Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

  Создать учетную запись

  Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!


  Регистрация нового пользователя

  Войти

  Уже есть аккаунт? Войти в систему.


  Войти