• Объявления

  • До уваги користувачів!   05.02.2017

   Перед відправкою скарги або пропозиції прочитайте правила в розділі "Книга скарг та пропозицій"

Нове життя старого тролейбуса

  В теме 3 сообщения

  Ще кілька місяців тому цей зелений тролейбус був фактично купою металобрухту. Сьогодні ж його готуються вивести на вулиці міста для обслуговування пасажирів.
  "Нове життя" старого тролейбуса, точніше, його капітальний ремонт, вартувало бюджету міста трохи більше, ніж 940 тисяч гривень, у той час придбання нового вартує більше 4,5 млн.грн.
  Капітально ремонтувала тролейбус харківська фірма, що виграла відповідний тендер. У КП "ЕлектроТрансАвто" кажуть - тролейбус оновлений не лише зовні, але й всередині - безпеку пасажирів забезпечують нові запчастини.
   
  alt
  "Коли вперше спілкувалися з людиною, яка запропонувала капітальний ремонт тролейбуса, трохи вагалися, - каже міський голова Олександр Симчишин. - Проте обіцяна ним якість зацікавила. Ми не прогадали: віддавали на ремонт фактично металобрухт, а отримали майже новий тролейбус. Думаю, він прослужить нашій громаді ще багато років. Тепер, щоб оновлювати парк, поряд з придбанням нових тролейбусів ми виділятимемо кошти на капітальний ремонт старих. Восени чекаємо три нових тролейбуси. А при уточненні бюджету хочемо виділити кошти на придбання ще кількох".
  alt
   
  Розширення та оновлення тролейбусного парку, за словами міського голови, є питанням актуальним, оскільки в місті планують будувати нові тролейбусні лінії.
   
  alt
   
  alt
  Фото з сайту Хмельницької міської ради.

  Поделиться сообщением


  Ссылка на сообщение
  Поделиться на другие сайты

  підмінили краматорським

  Поделиться сообщением


  Ссылка на сообщение
  Поделиться на другие сайты

  Та є трохи. По кузову видно, що машина не та. Аби їздив. Доречі відео:

  Поделиться сообщением


  Ссылка на сообщение
  Поделиться на другие сайты
  Гость
  Эта тема закрыта для публикации ответов.