• Оголошення

  • Yuriy S.

   До уваги користувачів!   05.02.17

   Перед відправкою скарги або пропозиції прочитайте правила в розділі "Книга скарг та пропозицій"
  • Yuriy S.

   Ще раз наголошуємо!!!   25.07.17

   Шановні користувачі! Перед відправкою вашого повідомлення до книги скарг та пропозицій необхідно ОБОВ'ЯЗКОВО вказувати свої контактні дані для можливості зворотнього зв'язку! Повідомлення в яких не вказано контактних даних будуть просто закриті і адміністрація форуму на них реагувати на буде.

Admin

Адміністратори
 • Публікації

  68
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Переможець днів

  2

Admin став переможцем дня 25 листопада

Admin мав найпопулярніший контент!

Репутація

15 Good

1 підписник

 • Богдан

Про Admin

 • Звання
  Легенда
 • День народження 26.07.88

Відвідувачі профілю

292 перегляду профілю
 1. Ніхто в Україні тролейбуси вищевкзаної моделі не будує. Завод (дилер) який знаходиться у Луцьку (представництво "БКМ - Україна") перекуповує у Білорусів кузова даних тролейбусів (в комплекті штанг, кузова та сидінь) і в Україні в себе на заводі комплектує як цілу машину. На даний момент в них немає навіть кузовів на складі не говорячи про комплектуючі для тролейбусів. То що ж вони можуть поставити до 12 грудня? Нічого! А це 7 кузовів які ще мають пройти процедуру розмитнення. Тому не виключаємо варіант заключення договору з "Богдан-Моторс" якщо "БКМ-Україна" не виконає всі свої обов'язки.
 2. Навіть як би ми не хотіли але додати більше тролейбусів на лінію не вийде ну ніяк, брак водіїв, тролейбуси вже старенькі і це все треба розуміти. Нажаль так стається, що тролейбуси тих чи інших маршрутів просто не прибувають або по причині технічної несправності на лінію не виїжджають. Ми обов'язково розберемося з даною скаргою, на це все потрібен час оскільки так швидко це все не робиться. Дякуємо за розуміння та просимо вибачення за доставлені незручності. Всього Вам хорошого :-)
 3. Сага з тендером на закупівлю семи тролейбусів для ХКП «ЕлектроТрансАвто» має своє продовження і тепер хід за ТОВ «БКМ-Україна». Сайт 0382.ua спробував з’ясувати, чому договір на поставку нових тролейбусів у Хмельницький досі не підписаний та чи є загроза його зриву. Спочатку, ми звернулися в місцевий «ЕлектроТрансАвто», де директор комунального підприємства підтвердив, що тендерний комітет все ж визнав переможцем торгів офіційних дилерів «Белкоммунмашу» з Луцьку. «Ми виконали рішення антимонопольного комітету, визнали «БКМ-Україна» переможцями тендеру та опублікували договір для підписання. Виникає великий сумнів у тому, чи зможуть вони поставити тролейбуси до 12 грудня. А ще більше нас турбує, чи вони взагалі підпишуть цей договір. Ситуація складна, але надіємося, що вона не буде тупиковою. До того ж основна претензія до ТОВ «БКМ-Україна» — невідповідність поданих ними документів з офіційною документацією «Белкоммунмашу», адже в їхньому сертифікаті зазначено 30 місць для сидіння, а в сертифікаті білорусів — 26», — розповів журналісту 0382.ua Віктор Паламарчук. Саме через цю невідповідність, тендерний комітет «ЕлектроТрансАвтоу» спочатку відхилив пропозицію з БКМ. Проте, на захист товариства стали в антимонопольному комітеті, після чого, хмельницькі комунальники були змушені визнати переможцями лучан. Для того щоб розібратися в ситуації, ми вирішили почути думку представників ТОВ «БКМ-Україна» та направили в Луцьк інформаційний запит, в якому також просили пояснити розбіжності в сертифікаційних документах на один і цей же тролейбус «БКМ-321», але впродовж двох тижнів відповіді так і не отримали. Телефоном там детально коментувати ситуацію теж відмовляються, але визнають, що договір досі не підписували та намагатимуться домовитися з «ЕлектроТрансАвтоом» про відтермінування поставки «рогатих». «Ви ж розумієте, що виготовити, доставити та розмитнити тролейбуси до 12 грудня — нереально. До того ж, законодавством передбачено, що за згодою двох сторін та при наявності поважних причин, термін поставки можна перенести. Ми плануємо підписувати договір, на це ще вистачає часу, але поставку потрібно відтермінувати», — зазначив у телефонній розмові (прим. 23 листопада) представник ТОВ «БКМ-Україна». Як це вплине на пересічних хмельничан? Як би не розвивалася ситуація навколо резонансного тендеру на 33,5 мільйонів гривень надалі, одне можна сказати точно — як планувалося, до 12 грудня нових тролейбусів у Хмельницькому не буде. Якщо ж все-таки лучани підпишуть договір, то поставку білоруських БКМів відтермінують, якщо ж не підпишуть — переможцем автоматично стане «Богдан Моторс», але зважаючи на те, як затягнулися торги, «Богдани» до 12 грудня теж у Хмельницький привезти не встигнуть. Враховуючи те, що будь-які тролейбуси повинні пройти обкатку, на вулицях нашого міста ми зможемо їх побачити пізніше, ніж того очікували.
 4. А хто його знає...
 5. dmytroz.

  Вітаю Богдана з вступом на посаду нового Модератора офіційного форуму ХКП "ЕлектроТрансАвто". Впевнений, що наш форум тепер буде ще більш інформаційним та цікавим.
 6. Ну здається все правильно, є певні порушення в користувача - і саме через них DmytroZ видав блокування по системі "Правил" нашого форуму. Дякую Дмитре.
 7. dmytroz.

  Сьогодні 14.11.2017 о 7.00 ранку Дмитро попросив видалити з форуму ХКП "ЕлектроТрансАвто" його особистий акаунт, оскільки в нього зараз багато іншої роботи і на форум він більше не повернеться. Шкода... Добре, видалимо. Втратили хорошого Модератора...
 8. 13.11.2017 року Модератор DmytroZ покинув свою посаду. Хочеться подякувати Дмитру за роботу яку він виконував, за вагомий внесок в розвиток нашого форуму та офіційного сайту ХКП "ЕлектроТрансАвто" - одним словом за сумлінну та плідну працю. За ці кілька місяців було дуже багато приємних моментів, мабудь ніхто так не реагував оперативно даючи відповіді на всі запитання, на всі скарги та пропозиції як Дмитро. Він також знав і про введення нової системи "Бали" наперед - раніше всіх, оскільки сам особисто допомагав їх підв'язувати до певних розділів Правил форуму. Про своє рішення щодо залишення поста "Модератора" (правої руки Адміністратора) Дмитро повідомив днем раніше особистим повідомленням по Viber. Сьогодні 13.11.2017 року о 18.00 DmytroZ вже не буде Модератором, і далі залишатиметься з нами але в ролі звичайного Користувача. Я як Адміністратор хочу особисто подякувати Дмитру Забурмесі за підтримку та свою добровільну допомогу з форумом. Сьогодні дуже важко знайти людину яка б погодилася на такий відважний крок і стала Модератором форуму, адже це дуже відповідальна робота. Починаємо пошуки нового Модератора. І дякуємо тобі DmytroZ - за те, що був з нами на такій відповідальній посаді. Хоч і в ролі Користувача але все ж з нетерпінням чекатимемо від тебе нових статтей та фотографій для наших відвідувачів та зареєстрованих Користувачів. Успіхів тобі! З повагою, та великою вдячністю "Колектив ХКП "ЕлектроТрансАвто" та адміністрація сайту"!
 9. Сьогодні 5 листопада 2017 року на сайт повернулися Правила подачі заявки до "Книги скарг та пропозицій", а також починаючи від сьогодні розділ "Мертві та заблоковані користувачі" недоступний ні для гостей ні для зареєстрованих користувачів.
 10. 29 жовтня на форумі введено наступні оновлення! 1. Від сьогодні і до наступної неділі 5 листопада на форумі свято "Хелловін". 2. В ці дні повна свобода слова, ніякі правила та обмеження на форумі не діють, залишається лише бал 1000. 3. Всі хто був заблокований за порушення правил форуму так і будуть заблоковані. 4. Правила повернуться на форум 5 листопада.
 11. Шановні наші відвідувачі та користувачі форуму! Сьогодні для нас не просто 24 жовтня - а знакова дата. Отже ближче до справи. Користуючись нагодою хочу презентувати вам нашу нову розробку - сайт з історії мікрорайону "Гречани": http://area.grechany.km.ua . Даний сайт був створений як доповнення до ресурсу "Депо Гречани". Ласкаво просимо на наш новий ресурс. В майбутньому на сайті будуть більше статтей і впровадитимемо фото.
 12. Відкрию маленьку таємницю. Я на СТТСі перевіряю все.
 13. Того тролейбуса з кишені і не випустять. Наші люди цього не розуміють, що вони ЗОБОВ'ЯЗАНІ випустити тролейбус з кишені.
 14. Богдан мабудь глянув на СТТСі дати випуску. :-)